Tanulóink

2020/2021. tanév

1. osztály

Osztályfőnök: Bardóczné Kocsis Erzsébet

  1. Bardócz Péter Artúr
  2. Bálint Botond
  3. Bálint Blanka
  4. Péter Léna Mária
  5. Solti Viola
  6. Vági Ádám
  7. Simon Benett
  8. Simon Botond
  9. Rostás Rubina
  10. Baranyai Edmond Noel
  11. Lusánszki Géza
  12. Kövesy Tibor Ákos
  13. Krajcsovicz Emma
  14. Pethő Bence
  15. Pető Ignác
  16. Raduly Hanna
  17. Szilágyi Dániel
  18. Szőrös Kitti Csenge

2-4. osztály

Osztályfőnök:  Simonné Székesi Beáta

Osztály tanító a 4. osztályban: Pintérné Kapuszta Eszter

  1. Budai Bianka Jázmin
  2. Bellók László Elemér
  3. Jónár Barnabás
  4. Magyar Orsolya
  5. Oláh Adrián Adonisz
  6. Oláh Ramóna Miriam
  7. Pánczél Levente
  8. Pintér Gergő
  9. Szőrös Raul Sándor
  10. Varga Csepke Gyöngyirág
  11. Simigh Péter
  12. Rácz Tibor
  13. Csonka Barbara
  14. Szőrös Liliána Panna
  15. Gordos Vendel Máté

3. osztály

Osztályfőnök: Hugyecz Mária Katalin

  1. Kökény Máriusz
  2. Pető Bercel
  3. Szalay Tia
  4. Magyar Gábor
  5. Piskatórisz Vivien
  6. Péter Izabella Bernadett
  7. Krajcsovicz Áron
  8. Baranyai Milán Manó
  9. Süllei Róbert Dávid
  10. Rácz Titusz
  11. Udvari Mira
  12. Lusánszki Tamara
  13. Farkas Mária Eugénia
  14. Gordos Maja Vanda
  15. Bardócz Mátyás Vince

5. osztály

Osztályfőnök:  Juhász Gábor

  1. Jónás Blanka
  2. Jónás Dominik Norbert
  3. Kukucska Bence László
  4. Szőrös Zsanett
  5. Péter Krisztián
  6. Horváth Rómeó Andzseló

6. osztály

Osztályfőnök: Ripszám László

  1. Csampa Katalin Tímea
  2. Csonka Tamás
  3. Hámori Csaba Barnabás
  4. Raffael Dávid
  5. Udvari Alex
  6. Rácz Félix

7. osztály

Osztályfőnök: Pintér Bertalan

  1. Bódi Szilvia Dorina
  2. Dávid Brigitta Irén
  3. Fehér Máté
  4. Grenács Álmos
  5. Mészáros Lujza Alina
  6. Mészáros Martin Márk
  7. Nyári Barnabás
  8. Oláh Flórián
  9. Rimóczi Zsolt

8. osztály

Osztályfőnök: Hujbert Tamás

  1. Balogh Levente
  2. Farkas Áron
  3. Farkas Laura Enikő
  4. Filep Nóra
  5. Herédi Fanni
  6. Néma Zsolt
  7. Ország André
  8. Raffael Izabella
  9. Tonhauser Tamás
  10. Uhlár Dominik
  11. Valentics Kamilla Flóra
  12. Horváth Dzsesszika
  13. Gyurika Enikő
  14. Varga Viktória
  15. Bachmann Tamás
  16. Kőszegi Márton
  17. Kukucska Dóra Dorina