Területi Tollaslabda verseny Cegléd 2020. február 22.

Továbbjutónk nem volt sajnos az  Országos Diákolimpiára. De nagyon ügyesek voltak a gyerekek! Köszönjük a felkészítést Fehérné Bolgár Ildikó,tollaslabda edzőnek.

Megyei Tollaslabda verseny Romhány 2020.február 8.

A Nógrád Megyei Tollaslabda Diákolimpián 4 diák képviselte iskolánkat, mely Romhányban került megrendezésre. Hagyományainkhoz híven ismét csillogó érmekkel tértünk haza. Varga Máté 4.o. – aranyérem, Farkas Laura 7.o. — aranyérem, Vastagh Zsombor 8.o. – aranyérem, Diriczi Tibor 8.o. – ezüstérem. Köszönjük a gyermekek szállításában nyújtott szülői segítséget! Gratulálunk diákjainknak, és felkészítő edzőjüknek, Fehérné Bolgár Ildikónak! 🙂 Sikeres felkészülést kívánunk a területi döntőre, mely Cegléden kerül megrendezésre. HAJRÁ NÓGRÁDSÁP!

A képen a következők lehetnek: 4 ember

Megyei Tollaslabda verseny Romhányban

2018. január 27. ( szombat) 10:00 óra

Képtalálat a következőre: „tollaslabda”